Pick Your Own (cost per 1kg tub)

Pick Your Own (cost per 1kg tub)

Regular price
R 80.00
Sale price
R 80.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Some dogs just prefer certain flavours, like chicken or beef. Also, you may want more or less than the standard pack of 8 tubs a week. 

Simply select the flavour, the quantity, and add to your basket.